Понеділок
19.03.2018
09:46
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Миколаївська загальносвітня школа I-III ступенів №11
Головна » Архів матеріалів

   15 березня 2018 року класний керівник 8-Б класу Бойчук Вікторія Петрівна провела виховну годину на тему "Чим ми схожі, а чим різні? Шляхи порозуміння".

   Форма проведення - інтерактивна гра щодо попередження насильства, ксенофобських і расистських проявів серед учнівської молоді.

    Метою заходу було виховання в учнів почуття толерантного ставлення до представників інших національностей, здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе, вчити встановлювати стосунки на доброзичливій основі; розвивати вміння аналізувати, приймати рішення, обирати правильну позицію.

   Доречним було створення "Мішечку порад", який буде нагадувати дітям про риси толерантної людини.

Переглядів: 6 | Додав: Anastasia | Дата: 16.03.2018 | Коментарі (0)

    Для учнів 6 – х класів вчителі фізики та хімії – Рижик Тетяна Леонідівна та Ігнатьєва Ірина Іванівна провели інтегрований позакласний  захід «Крок до наук». Мета якого – впровадження STEM-освіти; прищеплювати інтерес до природничих наук, формувати  навички  дослідницької діяльності  та роботи в групах. Під час даного заходу науки фізика та хімія розглядалися не через формули, а завдяки креативній діяльності. Діти дізналися  про не ньютонівську рідину та кінетичний пісок, про те як зробити електромагніт в домашніх умовах,  чому рідина на одній поверхні розтікається, а на іншій – ні, як виготувати мильні бульбашки, що таке хімічна реакція та які  її ознаки. Учні із задоволенням демонстрували цікаві досліди та пояснювали їх.

Переглядів: 6 | Додав: Anastasia | Дата: 16.03.2018 | Коментарі (0)

   15 березня класний керівник  10-А класу Леоненко К.Ю. провела відкриту класну годину  на тему «Торгівля людьми». Дана класна година сприяла ознайомленню  учнів з основними міжнародними документами, щодо протидії торгівлі людьми. Протягом уроку учні використовували додатки телефонів для пошуку інформації на Padlet – дошці (Конвенція ООН про права дитини та Факультативний Протокол до Конвенції ООН про права дитини, що стосується торгівлі дітьми), робота в групах, перегляд відео ресурсів. Всі ці елементи уроку сприяли усвідомленню норм міжнародного права, які захищають особу від торгівлі людьми.

Переглядів: 6 | Додав: Anastasia | Дата: 16.03.2018 | Коментарі (0)

     14 березня в нашій школі вперше для учнів 5-7 класів пройшла музична вікторина «MUSIK TIME». Вікторину підготувала та провела вчитель музичного мистецтва та художньої культури  - Васютіна Олена Павлівна. Учні з задоволенням відповідали на непрості музичні питання, розв’язували музичні кросворди та ребуси. Відкрили для себе тісний зв’язок музики та математики,  кіно, літератури та живопису. Вчилися працювати дружньо та злагоджено в команді, аналізувати та інтерпретувати музичні твори, презентувати улюблену пісню. Наприкінці заходу всі учні отримали нагороди за кмітливість, творчість, креативність та досягнення в музиці.

Переглядів: 9 | Додав: Anastasia | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

   Президент – це голова країни, тому на ньому лежить велика відповідальність за всіх громадян держави.

   «Якби я став президентом країни ... » - саме з цих слів починали свою доповідь учні 9-В класу під час виступу на класній годині, яка була проведена у формі прес-конференції 14 березня 2018 року.

   Кандидати відповідально поставились до запропонованої їм ролі та підготували свої виборчі програми. Під час виступу учні висловлювали  найрізноманітніші припущення та особисті мрії щодо своїх дій на посаді президента.

   Діти продемонстрували знання про те, що президентом країни називається найголовніша людина, яка володіє владою.

   Вікторія: «Бути президентом – це важка праця».

 Влад: «Робота президента – це не тільки права, а і величезна відповідальність та обовязки».

  Наприкінці прес-конференції учні зробили висновки, що від їх сумлінного ставлення до виконання своїх обов’язків залежатиме перспективне майбутнє цілої країни.

Переглядів: 8 | Додав: Anastasia | Дата: 15.03.2018 | Коментарі (0)

 

   Щороку до нас приходить весна, а з нею – Шевченківські свята. І хоч минуло вже 204 роки з дня народження славетного сина нашого народу - Тараса Шевченка, народ знає, пам`ятає і шанує свого генія. Шевченко – невичерпний, нескінченний, багатогранний… Україна – це Шевченко, а Шевченко – це Україна.

  На честь геніального митця 6 березня у 5 – Б класі відбувся виховний захід - інтелектуально-розважальний калейдоскоп «Ми пам`ятаємо тебе, Кобзарю!» Учні брали участь в інсценівках, відповідали на запитання вікторини, дивилися фільм про Тараса Шевченка, розказували напам`ять його вірші, слухали аудіозаписи пісень, розглядали виставку його картин та ін.

  Класний керівник Бабенко Аліна Юріївна та заступник директора з НВР Ордан Тетяна Миколаївна побажали учням і надалі бути такими ж активними, спостережливими та кмітливими.

 

Переглядів: 19 | Додав: Anastasia | Дата: 07.03.2018 | Коментарі (0)

Враження від КНУКіМ

   Київ – велична столиця нашої країни, це місто, яке завжди славилося своєю історією, культурою та якісною освітою. Тут знаходиться  велика кількість учбових закладів: коледжів, інститутів, університетів, профучилищ.

   24.02.2018р. учні 11-х класів ЗОШ № 11 прийняли участь у профорієнтаційному заході «День відкритих дверей Київського національного університету культури і мистецтв». КНУКіМ неймовірно вразив майбутніх абітурієнтів та став для них великим відкриттям.

    Анастасія: «Університет здивував мене такою великою кількістю професій, про які я навіть і не здогадувалась. Різні факультети ВНЗ надають можливість кожному з нас розвивати не тільки розумові здібності, але й творчі навички».

    Єлизавета: «Мене дуже вразив значний відсоток працевлаштування студентів після закінчення  університету, так і під час навчання».

Переглядів: 17 | Додав: Anastasia | Дата: 07.03.2018 | Коментарі (0)

     Класний  керівник  6 – В  класу  Ігнатьєва  І. І.  провела  класну  годину на  тему «Гармонійна  людина:  яка  вона?». Мета якої – розширити поняття   про  гармонійний розвиток, навчити працювати в команді, виховувати наполегливість у досягненні поставлених перед собою цілей. У  ході  заходу  учні  із  задоволенням  залучалися  до різних  видів  роботи – активно  обговорювали  питання   «Якими ж  якостями  повинна  бути  наділена  гармонійно  розвинута  людина?», працюючи  в  групах,  розробили   поради  щодо  того, як  стати  гармонійною  особистістю, а також кожен  учень  зробив  самоаналіз того, яка  сфера його  життя  приносить найбільший  комфорт. 

Переглядів: 20 | Додав: Anastasia | Дата: 06.03.2018 | Коментарі (0)

    27 лютого в 3 – Г класу був проведений виховний захід на тему «Як і чим випробовується дружба?». Метою заходу було допомогти дітям краще зрозуміти поняття «дружба», «справжній друг»; ознайомити з правилами дружби, показати важливість істинних друзів в житті людини; навчати доброзичливості, прагненню розуміти один одного, учити розділяти радощі і печалі; виховувати пошану до оточуючих, ввічливе звернення однокласників один до одного.

На цьому виховному заході учні емоційно обговорювали життєві ситуації, жваво брали участь у роботі над прислів’ями, активно працювали в парах та групах, уважно слухали, висловлювали свої думки, із задоволенням виконували тест «Чи справжній ти друг?». Після цього тесту кожен з’ясував чи дійсно він справжній друг, якщо ні, то що для цього треба зробити.

Діти зрозуміли наскільки важливо мати справжнього друга, бути щирим та відповідальним один до одного, вміти спілкуватися з друзями.

Переглядів: 21 | Додав: Anastasia | Дата: 05.03.2018 | Коментарі (0)

    Учні 3-А класу залюбки знайомляться з історією рідного краю, бо добре розуміють, що  без минулого немає майбутнього.

   27 лютого 2018 року відбулася класна година, під час якої третьокласники ознайомилися з архітектурними перлинами рідного краю. Школярі дізналися про історію виникнення архітектурних споруд, які збереглися в нашому місті з давніх часів, а також ознайомилися з сучасними пам’ятками архітектури.

    Час проминув непомітно. Всім було цікаво подивитися на знайомі з дитинства будівлі іншими очима.

Переглядів: 20 | Додав: Anastasia | Дата: 05.03.2018 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 20 21 »
ВВЕРХ