П`ятниця
23.08.2019
19:25
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Миколаївська загальноосвітня школа  I-III ступенів №11

   Результати  участі учнів

ЗОШ № 11 у ІІ (міському) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2018-2019 н.р.

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

Англійська мова

1.

Кобякова Анна

11-Б

ІІІ

Мирошніченко К.Ю

2.

Радченко Вікторія

8-Б

ІІІ

Бурава О.В

Українська мова та література

3.

Кобякова Анна

11-Б

І (обл.)

Ордан Т.М.

Назаренко Л.А

4.

Радченко Вікторія

8-Б

ІІ

Бабенко А.Ю

5.

Нечипоренко Юлія

10-А

ІІІ

Ордан Т.М.

Бабенко А.Ю

Обслуговуючі види праці

6.

Солоденко Анастасія

10-В

ІІІ

Шулакова О.В

7.

Яросевич Аліна

11-А

ІІІ (обл)

Шулакова О.В

Технічні види праці

8.

Кузьмін Ілля

9-Б

ІІІ

Московченко О.В

9.

Замета Сергій

10-А

ІІ(обл)

Московченко О.В

10.

Давидов Денис

10-Б

ІІІ

Московченко О.В

Зарубіжна література

11.

Кобякова Анна

11-Б

І

Зінченко Н.В

 

Географія

12.

Таранчук Анастасія

ІІ

Леоненко К.Ю.

13.

Стельмах Андрій

ІІІ

Леоненко К.Ю.

14.

Котєльнікова Марія

10А

ІІ

Леоненко К.Ю.

15.

Гузей Олександра

10А

ІІІ

Леоненко К.Ю.

16.

Кузьмич Ірина

8-А

ІІ (обл)

Леоненко К.Ю.

17.

Радченко Вікторія

ІІ

Леоненко К.Ю.

18.

Ус Даря

ІІ

Леоненко К.Ю.


Вітаємо переможців та висловлюємо подяку учителям!!!

 

Результати участі учнів

у ІІІ етапі олімпіад у 2018-2019 н.р.

№ з/п

Предмет

Прізвище, ім’я учня

клас

місце

ПІБ вчителя

1.

Обслуговуючі види праці

Яросевич Аліна

11-Б

ІІІ

Шулакова О.В.

2.

Технічні види праці

Замета Сергій

10-А

ІІІ

Московченко В.М.


2017-2018 навчальний рік

Переможці ІІ (міського) етапу олімпіад - 23 переможці

Переможці ІІІ (обласного) етапу олімпіад - 4 переможців


2016-2017 навчальний рік

Переможці ІІ (міського) етапу олімпіад - 18 переможців

Переможці ІІІ (обласного) етапу олімпіад - 3 переможців
 

uCoz-->