Субота
16.12.2017
23:24
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Миколаївська загальносвітня школа I-III ступенів №11

   Результати  участі учнів

ЗОШ № 11 у ІІ (міському) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2017-2018 н.р.

К-ть

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

ПІБ вчителя

Історія

1.

Кобякова Анна

10-А

ІІІ

Голенко Н.П.

Фізика

2.

Галушко Юрій

ІІ

Рижик Т.Л.

3.

Кузьмич Ірина

ІІІ

Шаргородська Н.І.

Англійська мова

4.

Рихальська Діана

ІІІ

Димитрова О.В.

5.

Кобякова Анна

10А

І

Шугай К.Ю.

6.

Єрошенко Юлія

11Б

ІІ

Димитрова О.В.

Зарубіжна література

7.

Кобякова Анна

10А

І

Зінченко Н.В.

Хімія

8.

Жоржа Ірина

10А

ІІІ

Ігнатьєва І.І.

Біологія

9.

Котєльнікова Марія

ІІ

Альбещенко Н.В.

10.

Нишоцька Інна

11Б

ІІ

Альбещенко Н.В.

Обслуговуюча праця

11.

Яросевич Аліна

10А

ІІІ

Шулакова О.В.

Технічна праця

12.

Співак Артем

11А

ІІІ

Московченко О.В.

13.

Головко Іван

11А

ІІ

Московченко О.В.


Вітаємо переможців та висловлюємо подяку учителям!!!


Результати  участі учнів у ІІ етапі олімпіад

у 2016-2017 н.р.

К-ть

Прізвище, ім’я учня

клас

місце

ПІБ вчителя

Математика

1.

Кузьмич І.

6-А

ІІІ

Шаргородська Н.І.

Географія

2

Беляцький В.

10-А

ІІІ

Леоненко К.Ю.

3

Котельнікова М.

8-А

ІІ

Леоненко К.Ю.

4

Голуб О.

8-А

ІІІ

Леоненко К.Ю.

5

Гузей О.

8-А

ІІІ

Леоненко К.Ю.

6

Кобякова А.

9-А

І – на  обл.

Леоненко К.Ю.

Технічна праця

7

Сидоренко Ю.

11А

ІІІ

Московченко В.М.

Обслуговуюча праця

8

Яросевич А.

ІІІ

Шулакова О.В.

Фізика

9

Годз В.

ІІІ

Шаргородська Н.І.

Біологія

10

Котельнікова М.

ІІІ

Філонова Н.В.

11

Бачинська А.

ІІІ

Філонова Н.В.

12

Ніщоцька І.

10Б

ІІІ

Філонова Н.В.

13

Кобякова А.

ІІІ

Ігнатьєва І.І.

Англійська мова

14

Жоржа І.

ІІІ

Бобощенко А.М.

15

Кобякова А.

ІІ

Бобощенко А.М.

16

Рєпіна А.

10Б

ІІІ

Короткова А.О.

Українська мова і література

17

Кобякова А.

І – на  обл.

Ордан Т.М., Назаренко Л.А.

18

Нечипоренко Ю.

ІІ– на  обл.

Назаренко Л.А.

 

ВВЕРХ